VITAJTE NA STRÁNKE NAŠEJ FARNOSTI!

Farské oznamy

• V prvopiatkovom týždni spovedáme vo štvrtok a piatok od 17:00.
  • V sobotu 2. septembra o 17:00 hod. bude v Kostole Ducha Svätého pobožnosť Fatimskej soboty.
  • V sobotu 2. septembra o 10:30 vo Farskom kostole sv. Kozmu a Damiána uzatvoria manželstvo Patrik Štaffen a Deborah Muchová.
  • Saleziáni, FÚ Vajnory a spoločenstvo Tymian pozývajú miništrantov na 4. ročník Miništrantskej bodky za prázdninami. Uskutoční sa v sobotu 2. septembra v rodisku bl. mučeníka za povolania dona Titusa Zemana. Registrácia začína o 9.30 pred kostolom vo Vajnoroch. Tohtoročné podujatie sa bude niesť v duchu hesla: Učiteľ, kde bývaš? Miništranti, ktorí sa chcú zúčastniť miništrantskej bodky za prázdninami, nech sa zapíšu v sakristii Kostola Ducha Svätého.
  • Prvé stretnutie birmovancov bude v piatok 8. septembra na sv. omši o 18:00. Po sv. omši pozývame na krátke stretnutie aj rodičov birmovancov.
  • V nedeľu 3. septembra bude v kaplnke Ružencovej Panny Márie adorácia od 14.00 do 17.00.
  • Od septembra začína príprava dospelých ku sviatostiam. Prihlásiť sa môžete v sakristii alebo v kancelárii cez úradné hodiny.
  • Ďalšie informácie o aktivitách vo farnosti nájdete na našej FB stránke ako aj YouTube kanáli.